Pasifik 873
Pasifik 873

Pasifik 873

 

6 odacıklı sistemi, iç-dış ve ortada olmak üzere üçlü conta sistemi, 80 mm profil genişliği ve şaşırtmalı su tahliye sistemiyle mükemmel ısı, su ve ses izolasyonu sağlayan Pasifik 873, rakiplerinden öne çıkmaktadır.

 

İstenilen her ölçüde doğrama üretimi, şaşırtmalı su tahliye sistemi ve fugalı kanat yapısıyla da farkını ortaya koyuyor.

 

Yüksek katlı binalarda rüzgâr yüküne karşı yüksek mukavemet sağlayan özel tasarım profillere sahip bir seridir.

 

Farklı kalınlıklardaki gri contalı cam çıtaları tek cam (4-6mm) ısıcam (20-24-28-32-40-42mm ) uygulama imkânı sağlarken, TPE gri ve siyah contalı profilleri sayesinde düşük stok maliyeti ve süratli bir şekilde imalat seçeneğiyle hayatınıza pratiklik katıyor.

 

Tek açılım, çift açılım ve çift kanat açılım seçenekleri tamamen sizin isteğinize göre şekillenirken, panjurlu ( motorlu, uzaktan kumandalı veya manuel ) ve panjursuz olarak evinizin şekline göre uygulama seçeneği sunuyor.

 

Pasifik 873, ahşap desenli Altın meşe, koyu meşe, açık meşe, bataklık meşe, kum gri, gri, maun ve krem renkleri ve ulusal ve uluslararası ölçüm kuruluşları tarafından onaylanan kalitesiyle hem kaliteli hem de renkli gününüze ve yarınlarınıza ortak oluyor.

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014