Düzce Otomatik Panjur
Düzce Otomatik Panjur

Düzce Otomatik Panjur

 

Otomatik panjur sistemleri bir çok farklı yapıda kullanılabilmektedir. Depo girişlerinde, mağaza kapılarında, daire pencerelerinde hatta garajlarda bile tercih edilmektedir. Daire pencereleri için çok kullanışlı olan otomatik motorlu panjur sistemleri özellikle villalarda sıklıkla kullanılmaktadır. Pencerelerde kullanılmasının en güzel yönlerinden birisi dışarı ışığının içeriye girmemesidir. Işığın yanı sıra pencerelerin korunmasına da fayda sağlar.

 


Tozun kirin, yağmurun yoğun olduğu yerlerde pencerelerin görüntü olarak veya kullanış olarak zayıflaması söz konusudur. Otomatik panjur sistemleri ile pencerelerin korunması sağlanır. Pencerelerden soğuk hava girmesinide engelleyen bir yapıda üretilmektedir. Trafiğin yoğun olduğu yada farklı seslerin fazla olduğu bir yerde ses yalıtımıda sağlayarak içeride ki ortamı dışarının sesinden arındırır.

 


Fitil,profil ve kanal sistemleri ile dışarıdan içeriye toz girmesi engellenir. Sadece toz değil yukarıda belirttiğimiz ısı ve ses izalasyonunu, yine fitil,profil ve kanal sistemleri sayesinde gerçekleşir. Bu avantajlar sadece pencerelerde uygulanan motorlu panjur sistemlerinde yoktur. Garajlarda uygulanan otomatik panjur sistemleri istenilen ebatlarda üretilebilmektedir. Isı, ses ve toz izalasyonu bu panjurlarda da vardır.

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014